5 gadżetów niezbędnych w pracy

W domowym gabinecie i w siedzibie firmy, warto zadbać o swoje otoczenie, tak aby wygodnie się pracowało. Dlatego też w tym wpisie blogowym proponujemy gadżety na biurko w pracy. Dzięki akcesoriom z Design in life poczujesz się w firmie komfortowo, niemalże jak w domu. To z kolei z całą pewnością przełoży się na jakość wykonywanych przez Ciebie obowiązków zawodowych. Wszystkie eleganckie gadżety na biurko znajdziesz w sklepie internetowym Design in life. Poznaj je, czytając ten wpis!

1. Duży przybornik na biurko ZEN LARGE CUP

Długopisy, ołówki, markery, zakreślacze i inne akcesoria powinny mieć na biurku w pracy swoje miejsce, tak aby można było po nie sięgnąć, a jednocześnie, aby nie leżały, gdzie popadnie. W zorganizowaniu posiadanych artykułów piśmienniczych z całą pewnością pomoże dostępny w sklepie Design in life, duży przybornik ZEN LARGE CUP – gadżet, którego wnętrze podzielono na cztery części. Dzięki temu z łatwością zorganizujesz biurowe akcesoria w swoim miejscu pracy. Jest to elegancki gadżet, w który naprawdę warto zainwestować nie tylko ze względu na jego użyteczność, ale także wysokie walory estetyczne.

2. Ładowarka indukcyjna OBLIO lub OSLO ENERGY

Proponujemy eleganckie gadżety na biurko w pracy, jakim są ładowarki indukcyjne, dzięki którym telefony czy inne urządzenia mobilnie pozostaną naładowane na 100% i to bez konieczności używania kabla. Chociaż technologia ładowania bezprzewodowego dopiero, co wchodzi do branży smartfonów, to jednak już teraz można spotkać akcesoria w nią wyposażone. Wystarczy na stałe podłączona do prądu specjalna podkładka lub pojemnik, gdzie umieszczasz telefon, a on automatycznie rozpoczyna proces ładowania baterii!

3. Torba/plecak

Na laptopa służbowego czy prywatnego, a także inne akcesoria, jak na przykład notatniki, proponujemy wybór toreb/plecaków o różnych wielkościach. W naszej ofercie na przykład znajdziesz takie produkty, w których z powodzeniem zmieścisz laptopa o wielkości 13” oraz 15”. Dostarczane w naszym sklepie eleganckie akcesoria (torby/plecaki) wyposażone są w różne przydatne, mniejsze lub większe, kieszonki. Ze względu na swoją budowę, mogą być z kolei one noszone na plecach, na ramieniu lub po prostu trzymane w dłoni.

4. Bali Power Bank – 3000 mAh

Niekiedy pracodawca wysyła nas w podróż służbową. Dlatego też warto wyposażyć się w Bali Power Bank, który znajdziesz w naszej szerokiej ofercie. Ten elegancki gadżet pozwoli cieszyć się naładowanym telefonem, zarówno służbowym, jak i prywatnym nawet wtedy, kiedy nie masz dostępu do energii elektrycznej przez długi czas.

5. Elegancki stojak na wizytówki CITY

Sprawdź eleganckie akcesoria na biurko w pracy – do nich należy na przykład stojak na wizytówki CITY. Jest to przydatny gadżet, kiedy przyjmujesz petentów, klientów lub prowadzisz spotkania z partnerami biznesowymi. Nie tylko wizytówki będą doskonale wyeksponowane, ale też będzie można po nie wygodnie sięgać. Odkryj również pozostałe eleganckie akcesoria i gadżety do pracy na biurko, jakie znajdziesz w sklepie online Design in life.

Shopping Cart
Przewiń do góry