Akcesoria i gadżety kuchenne

 

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie znakomitej jakości akcesoriów, które znajdą swoje zastosowanie w każdej kuchni. Prezentowane produkty zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co oznacza, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Dostarczamy kolekcje, które mogą być użytkowane zarówno w warunkach domowych, jak i w profesjonalnych restauracjach.

Przydatne gadżety do kuchni

W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi talerzyk sushi ORIGO. Dzięki temu, że krawędzie zostały odcięte do 4 mm, deska wygląda jakby wisiała w powietrzu, co stanowi doskonałe tło dla serwowanych potraw, a sam produkt sprawia wrażenie lewitującego. Prezentowany gadżet kuchenny został nominowany do prestiżowej nagrody za swój niespotykany design. Produkt, mimo, iż jest przeznaczony do serwowania sushi, to jednak swoje zastosowanie znajdzie także wśród innych potraw podawanych z dipami. W skład całego zestawu wchodzą także pałeczki wykonane ze stali szlachetnej. Każde z akcesoriów jest tworzone na indywidualne zamówienie klientów.

Gadżety do kuchni na prezent

Prezentowane przez naszą firmę gadżety kuchenne stanowią doskonały pomysł na prezent dla rodziny lub przyjaciół. W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem klientów cieszy się deska do serwowania z linii ORBIS. Produkt powstał z połączenia Corianu z tradycyjną sklejką brzozową. Drewniane podpórki płynnie przenikają przez białą deskę tworząc bardzo estetyczne połączenie. Dzięki temu potrawy znajdują się na wysokości ok. 3 centymetrów nad stołem co nadaje jedzeniu niespotykanego wyglądu. Tego typu gadżet kuchenny może być przeznaczony do serwowania przekąsek, sushi oraz różnego rodzaju słodkości.

Nowoczesne gadżety do kuchni

Sporym zainteresowaniem klientów naszej firmy cieszy się misa z linii BENTA. Powstała w procesie termoformowania jednego kawałka Corianu. Dzięki swojemu niespotykanemu designowi oraz sporym rozmiarom akcesorium znajdzie swoje zastosowanie zarówno podczas kameralnych kolacji, jak i dużych rodzinnych przyjęć. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach rozmiarowych, dzięki czemu każdy z klientów znajdzie najodpowiedniejszy wariant dla swoich potrzeb. Gadżet sprawdzi się jako naczynie idealne do serwowania sałatek, deserów czy też owoców.

Modne gadżety do kuchni

W ostatnim czasie propozycja naszego sklepu internetowego została wzbogacona o deskę do serwowania potraw z linii OPTA. Posiada prosty kształt oraz idealne proporcje, dzięki którym użytkowanie produktu jest bardzo wygodne. Specjalnie wyfrezowane krawędzie akcesorium zapewniają wygodne podnoszenie deski, na której mogą znajdować się między innymi przekąski, sushi czy też słodkości. Produkt jest dostępny w aż 4 rozmiarach, co sprawia, że każdy z użytkowników znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich indywidualnych potrzeb.

W ramach prowadzonych działań dostarczamy produkty w pojedynczych sztukach, a także w zestawach dla dwóch lub nawet czterech osób. Znakomita jakość wykonania sprawia, że gadżety do kuchni mogą być znakomitym i bardzo estetycznym uzupełnieniem każdej imprezy oraz przyjęcia rodzinnego. W swojej pracy korzystamy z produktów dostarczanych przez rodzime przedsiębiorstwo powstałe z nieustającej rządzy tworzenia niezwykle estetycznych oraz funkcjonalnych przedmiotów i gadżetów. Wykorzystuje ono przede wszystkim dwa materiały, jakimi są Corian oraz sklejka. Wszystkie oferowane produkty powstają ręcznie bez pomocy komputerowych obrabiarek czy też cyfrowych projektów. Właśnie dzięki temu wszelkie gadżety kuchenne mają swój indywidualny styl oraz niespotykany design, który sprosta oczekiwaniom każdego z klientów.

Dostarczane przez nas produkty odznaczają się nie tylko znakomitą jakością wykonania, ale także bardzo korzystną ceną. To, co ma ogromny wpływ na smak jedzenia, to nie tylko sposób jego przyrządzania, ale również to, na czym jest podawane. Oferowane akcesoria kuchenne bardzo mocno dbają o ogólne wrażenia smakowe podczas spożywania dań. Produkty zostały wykonane z jakościowych materiałów, które łatwo się myje, a dodatkowo bardzo trudno je zarysować. Pozwalają one na wprowadzenie nieco japońskiej kultury do swojego domu.

Kuchenne gadżety – szeroka oferta sklepu internetowego

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego oraz do wybrania najodpowiedniejszego rozwiązania dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje, a także szeroka propozycja firmy dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem funkcjonalności oraz jakości wykonania gadżetów do kuchni. Prezentowane przez nas produkty znajdą swoje zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak i niewielkich restauracjach. Jesteśmy przekonani, że zarówno linie ORBIS, ORIGO, OPTA, jak i BENTA spełnią Państwa oczekiwania i pozwolą na wygodne spożywanie różnego rodzaju dań oraz posiłków w domowych warunkach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Shopping Cart
Scroll to Top