Ładowarki indukcyjne Qi

 

Domeną naszej firmy jest dostarczanie znakomitej jakości sprzętów, które znajdą swoje zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Propozycja sklepu internetowego to między innymi ładowarki indukcyjne QI. Są one dostępne w różnych konfiguracjach, a także stylizacjach, dzięki czemu spełnią oczekiwania każdego z użytkowników. Prezentowane ładowarki bezprzewodowe zostały stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Ładowarka dezynfekująca telefon

Bardzo dużym zainteresowaniem klientów naszego sklepu internetowego cieszy się ładowarka OBLIO. Oprócz funkcji ładowania smartfonu posiada ona również możliwość dezynfekowania ekranu telefonu za pomocą światła ultrafioletowego. Cały sprzęt charakteryzuje się niespotykanym wzornictwem oraz wysoką efektywnością pracy, co sprawia, że znajdzie swoje zastosowanie w każdych warunkach. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu może zostać zabrane w podróż bez ryzyka jego uszkodzenia. Szeroki wybór kolorów powoduje, że każdy z klientów może wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Ładowarki QI – postaw na sprawdzone rozwiązania!

Propozycja naszego sklepu internetowego to także ładowarka indukcyjna z zamontowanym głośnikiem multimedialnym. Pozwala ona na sparowanie smartfonu przy pomocy modułu Bluetooth. Dzięki temu możliwe jest słuchanie swojej ulubionej muzyki przy jednoczesnym ładowaniu telefonu komórkowego. Dźwięk wydobywający się z urządzenia jest czysty i pozbawiony jakichkolwiek zniekształceń, co zapewnia doskonałe wrażenia podczas odsłuchu. Sprzęt jest lekki i bardzo mały, co sprawia, że zmieści się w każdej torbie podróżnej.

Rozbudowane funkcje ładowarek indukcyjnych

W ostatnim czasie sporą popularnością wśród klientów naszej firmy cieszy się ładowarka indukcyjna QI z radiobudzikiem. Pozwala ona na szybkie uzupełnienie energii w smartfonie przy jednoczesnym słuchaniu najświeższych informacji z kraju i ze świata. Posiada wysuwaną antenę, dzięki której możliwe jest słuchanie radia bez jakichkolwiek zakłóceń i szumów. Akcesorium jest dostępne w kilku wariantach kolorystycznych.

Oprócz tego niezwykłą popularnością cieszy się bezprzewodowy powerbank z głośnikiem oraz modułem Bluetooth. Pozwala on na indukcyjne ładowanie różnego rodzaju sprzętów, takich jak smartfony czy też słuchawki bezprzewodowe. Jest niewielkich rozmiarów, a dodatkowo specjalny materiał stanowi odpowiednie zabezpieczenie sprzętu przed wstrząsami i upadkami. Posiada wskaźnik naładowania baterii i jest dostępny w kilku kolorach, między innymi czarnym, niebieskim, szarym czy też czerwonym. Produkt umożliwia ładowanie telefonu przy jednoczesnym słuchaniu swojej ulubionej muzyki w bardzo wysokiej jakości audio.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Propozycja sklepu internetowego to także ładowarka QI w formie specjalnej podstawki na telefon. Umożliwia ona pionowe postawienie smartfonu na sprzęcie w taki sposób, aby można było w wygodny sposób słuchać swojej ulubionej muzyki za pomocą wbudowanego w ładowarkę głośnika. Wszystko to sprawia, że sprzęt odznacza się wysoką funkcjonalnością i szerokim zastosowaniem.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszej ładowarki indukcyjnej QI dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja sklepu internetowego daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem funkcjonalności oraz jakości wykonania sprzętów.

Wyświetlanie jednego wyniku

Shopping Cart
Scroll to Top