Lexon – design i elegancja zawsze przy Tobie

Znaną francuską markę Lexon Design można bez wahania nazwać kwintesencją świetnego wzornictwa. Połączenie użytecznych projektów i atrakcyjnych cen, decyduje o niezwykłej rozpoznawalności firmy. Lecz gadżety firmy Lexon to nie tylko piękna forma, ale także niezwykła funkcjonalność. Miniaturowe głośniki Bluetooth, popularne kolorowe przenośne radia w stylu retro, innowacyjne ładowarki indukcyjne – te wszystkie produkty urzekną swoim charakterem każdego najbardziej wybrednego entuzjastę dizajnu.

Kompaktowe rozmiary urządzeń elektronicznych i innych przedmiotów codziennego użytku wprost zachęcają do tego, by zawsze mieć je przy sobie. Bo z dobrym wzornictwem nie chcemy się rozstawać!

Muzyka w najlepszym stylu – głośniki Bluetooth i radia przenośne Lexon

Teraz świetną jakość dźwięku możesz mieć zawsze przy sobie. Z gadżetami audio od Lexon masz gwarancję czerpania przyjemności z muzyki, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Miniaturowe głośniki z kolekcji Lexon Mino można przyrównać rozmiarem do pudełka zapałek, więc bez problemu zabierzesz je ze sobą dosłownie wszędzie. W serii Mino znajdziesz także inne głośniki Bluetooth – wprost idealne do zwiedzania z nimi świata! Mino T to głośnik z karabińczykiem, który możesz swobodnie przypiąć do plecaka czy roweru, zaś Mino X charakteryzuje wysoka wodoodporność.

 

Jeśli bardziej od sportowego charakteru kochasz styl retro, zachwycisz się kultowym radiem przenośnym Lexon Tykho. To drobne urządzenie wzorowane na dawnych radiach kuchennych z pokrętłami, jest ikonicznym projektem marki Lexon nie bez powodu. Zadziorny dizajn łączy się tu z perfekcyjną funkcjonalnością. Na dodatek radia Lexon Tykho występują w palecie atrakcyjnych żywych kolorów, które bez wątpienia ucieszą oczy każdego estety.

Doładuj się designem – ładowarki Lexon USB i bezprzewodowe

Szeroka oferta marki Lexon zawiera także inne propozycje gadżetów elektronicznych. Szczególnie chętnie wybieranym projektem jest Lexon City Energy. Ten niezwykle estetyczny przedmiot łączy w sobie dwie funkcje – jest ładowarką indukcyjną zintegrowaną z głośnikiem Bluetooth. Zatem dzięki niemu możesz jednocześnie słuchać muzyki i ładować telefon. Jednak City Energy nie jest jedynym projektem Lexon, który łączy w sobie wiele potrzebnych funkcji. Prawdziwa innowacja to Lexon Powersound, czyli głośnik i powerbank w jednym! Szczególnie atrakcyjną nowością jest także indukcyjna ładowarka dezynfekująca telefon Lexon Oblio.

W domu i w podróży – Lexon Design

Firma Lexon znana jest z projektów, które nie dosyć, że przydają się w codziennym życiu, to jeszcze codziennie cieszą oczy swym atrakcyjnym wzornictwem. Naczelnym przykładem jest lampka LED Mina, która zaskakuje przeniesieniem formy lampy stołowej na urządzenie o miniaturowym rozmiarze. Można używać jej jako przenośnej lampki nocnej lub wykorzystać zamiast świec jako ozdobę stołu. Z jej pomocą bez wątpienia stworzysz odpowiedni nastrój. Za to wszyscy, którzy cenią sobie funkcjonalność w pracy znajdą coś dla siebie w kolekcji praktycznych toreb i plecaków Lexon Airline.

 

Również w linii Lexon Oslo można znaleźć szereg ciekawych propozycji na każdą okazję. Oslo to kolekcja takich wysmakowanych produktów, jak subtelny i elegancki budzik Oslo Time, minimalistyczny głośnik Bluetooth Oslo Sound czy wielofunkcyjny Oslo News Light – łączący radio, głośnik, ładowarkę indukcyjną i budzik w jednym! Właśnie dzięki takim gadżetom nasze domy i biura nabierają prawdziwego charakteru!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Shopping Cart
Scroll to Top