, ,

Deska do serwowania ORBIS

65,00 170,00 

Poprzednia najniższa cena: 65,00 .

Wysyłka 7 dni

SKU: 17013 Kategorie: , ,

Linia ORBIS – inspirowana jest kulturą Japonii. Powstała z połączenia Corianu z tradycyjną sklejką brzozową. Elementy drewniane wnikają w czystą biel deski dzięki odpowiedniemu frezowaniu wynosząc deskę na wyskość 3 cm.

Deska do serwowania ORBIS  inspirowana jest kulturą Japonii. Powstała z połączenia Corianu z tradycyjną sklejką brzozową. Elementy drewniane wnikają w czystą biel deski dzięki odpowiedniemu frezowaniu wynosząc deskę na wyskość 3 cm. Nadaje się do podawania przekąsek. sushi, słodkości.
Wystepuje w 4 praktycznych rozmiarach. Na zamówienie możemy wykonać deskę w dowolnym wymiarze.

Zakład oHUS znajduje się na obrzeżach Poznania i powstał z nieustającej rządzy tworzenia.
Od wielu zajmujemy się realizacją projektów wnętrzarskich. W naszym warsztacie na przestrzeni lat powstały setki mebli wykonywanych na indywidualne zamówienia. Jako urodzeni poszukiwacze kilka lat temu rozpoczęliśmy swoje eksperymenty z Corianem® Tak zrodził się oHUS. Powstał nie bez wahania. Mieliśmy upadki i wzloty – jak każda młoda marka. Ale się nie zrażamy – wracamy!
Nasze produkty łączą 2 główne materiały: Corian i sklejka. W niektórych projektach korzystamy też z płyty OSB oraz laminatów HPL. Wszystko to spina klamrą wysoka jakość i dbałość o szczegóły. Wszystkie nasze produkty powstają ręcznie, bez komputerowych obrabiarek i cyfrowych projektów. Po prostu – z pasji!

UWAGA:

Produkty oHUS nie podlegają ustawowemu zwrotowi towaru, gdyż każdorazowo są wyprodukowywane na zamówienie.

Parametry

– Zestaw wykonany z materiału Corian w kolorze białym
– Wysokość deski to 1,2cm
– Waga: 1,0kg (12x30cm); 1,5kg (20x30cm); 2,0kg (30x30cm); 3,0kg (40x30cm)
– Produkt nie nadaje się do zmywarki ze względu na zastosowaną w nim sklejkę

Shopping Cart
Scroll to Top