, ,

Duży przybornik na biurko lub do łazienki – ZEN LARGE CUP

99,00 

Wysyłka w 10 dni roboczych

SKU: LH40 Kategorie: , ,
Zen Large Cup-LH40W8-White-Lifetsyle

Styl tam gdzie Ty!

Stylowy dodatek do każdej łazienki, Zen Cup Large to element organizacyjny z 4 przegrodami – co oznacza, że szczoteczka do zębów dla każdego ma swoje specjalne miejsce.

ZEN CUP LARGE to również świetna propozycja jako przybornik na długopisy, ołówki i wszystkie artykuły piśmiennicze na Twoim biurku.

Bałaganowi na biurku mówimy stanowcze nie 🙂

 

Od 1991 roku Lexon nawiązuje wyjątkowy związek z kreatywnością. W dwudziestu latach rozwoju Lexon pozostał wierny swojemu zaangażowaniu w projektowanie: bez kompromisów. Elektronika, bagaż, akcesoria podróżne, biuro lub rozrywka: to obciążenie nie jest mierzone w liczbach. tylko we wrażliwości. Przede wszystkim chodzi o to, by obiekt powstał dla radości z używania przez odbiorcę. Lexon projektuje na ciebie. Różnorodność technologii i materiałów, projektów i inspiracji to owoc pracy zespołu dojżałych i młodych projektantów. Ta wspaniała alchemia czasu pokolenia daje nam to, o czym marzymy. Pięćdziesiąt pięć krajów, w których marka jest obecna, oraz muzea sztuki nowoczesnej z całego świata przyjeżdżają co roku, aby potwierdzić nasze intuicje.

Waga 1 kg
Wymiary 37 × 14 × 8 cm
Wymiary

21 x 8,8 x 8 cm

Waga

375 g

Shopping Cart
Przewiń do góry