Głośnik Mino T

229,00 

Wyczyść
SKU: Brak danych Kategorie: , , ,

GŁOŚNIK W TEREN

Poznaj Mino T, najnowszego i najbardziej plenerowego członka rodziny Mino. Przeznaczony do zwiedzania, użyj karabińczyka, aby przypiąć głośnik do takich przedmiotów, jak torba czy rower. Zbudowany z myślą o przemyślanym projekcie, ten głośnik jest również samodzielnym nowoczesnym elementem wnętrza, który możesz dumnie prezentować w pomieszczeniach.

DŹWIĘK, KTÓRY ZADZIWIA

Mina T została starannie zaprojektowana z pasywnym systemem basowym. Ta wbudowana technologia zapewnia ogólną jakość odsłuchu, dzięki czemu możesz cieszyć się bardziej zrównoważonym, pełniejszym dźwiękiem w podróży.

WODOODPORNY

Szansa na deszcz? Nie ma problemu. Mino T jest wodoodporny dzięki wyjątkowo odpornemu wykończeniu. Jest gotowy, aby iść, dokąd idziesz, kiedy idziesz.

NIE PRZESTAWAJ SŁUCHAĆ

Dzięki nawet 5-godzinnemu nieprzerwanemu czasowi odtwarzania, możesz odtwarzać ścieżkę dźwiękową swojej przygody, gdy jesteś poza domem.

STACJA DOKUJĄCA

Odbieraj połączenia, odtwarzaj muzykę lub ładuj na stacji dokującej. Mino T można ładować za pomocą kabla USB-C i pięknie prezentuje się na stacji dokującej w pomieszczeniu.

Shopping Cart
Przewiń do góry