,

HORIZON DIFFUSER

329,00 

Poprzednia najniższa cena: 329,00 .

Dyfuzor olejków eterycznych i nawilżacz mgiełkowy

SKU: Brak danych Kategorie: ,

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O TWOIM SAMOPOCZUCIU I TWOIM WNĘTRZU

Korzystaj z dobrodziejstw aromaterapii przez cały dzień dzięki wolnostojącemu dyfuzorowi ultradźwiękowemu. Dzięki wbudowanej baterii dyfuzor Horizon działa bezprzewodowo i można go łatwo przenosić z pokoju do pokoju, tworząc relaksującą atmosferę w domu.

IDEALNY DO DŁUGOTRWAŁEGO UŻYTKOWANIA

Dzięki zbiornikowi o pojemności 1 l Horizon Diffuser może działać nieprzerwanie przez kilka godzin, wydzielając przyjemny zapach. Działa z olejkami eterycznymi lub bez. Mogą pomóc w oddychaniu, poprawić sen i zmniejszyć niepokój.

DOSTOSUJ ATMOSFERĘ SWOJEJ PRZESTRZENI ŻYCIOWEJ

Popraw jakość swojego wnętrza zdrowo i naturalnie bez uszczerbku dla jego estetyki. Dyfuzor Horizon ma elegancki cylindryczny kształt i półprzezroczysty zbiornik o dużej pojemności, który rozprasza chłodną i kojącą mgiełkę przez prawie 12 godzin.

ŁATWO DOSTOSOWUJE SIĘ DO TWOICH POTRZEB

Dzięki dotykowemu przyciskowi znajdującemu się z tyłu urządzenia, możesz wybrać jeden z 3 trybów rozpraszania mgły. Zaprojektowany z aluminium dyfuzor Horizon oczyszcza powietrze, eliminując nieprzyjemne zapachy dzięki wibracjom ultradźwiękowym.

NATACHA POUTOUX I SACHA HOURCADE

natacha.sacha. to globalne studio projektowe założone w Paryżu w 2018 roku, prowadzące projekty na styku wzornictwa przemysłowego, mebli, projektowania usługowego i architektury. Natasza. wiedzieć. został stworzony przez Natachę Poutoux i Sachę Hourcade, dwóch projektantów szkolonych w ENSCI Les ateliers, a następnie w międzynarodowych studiach, takich jak India Mahdavi, Stefan Diez i Ronan & Erwan Bouroullec. Ich praca ma na celu ekonomię środków; charakteryzuje się skrupulatnymi badaniami nad czystymi, dyskretnymi i funkcjonalnymi formami w celu uproszczenia czytania i korzystania z obiektu przy minimalnym wykorzystaniu zasobów. Studio zostało nagrodzone licznymi nagrodami, takimi jak Grand Prix de la création de Paris w 2019 roku, nagroda Rising Talents w Maison & Objet w 2020 roku,
Dane techniczne

– Dyfuzor olejków eterycznych i nawilżacz mgiełkowy
– Cicha dyfuzja dzięki technologii ultradźwiękowej
– Nieszkodliwa zimna mgiełka
– Do 12 godzin ciągłego działania
– Pojemność zbiornika 1 l
– 3 tryby dyfuzji mgiełki
– Automatyczne wyłączanie w przypadku braku wody
– Akumulator ładowany przez USB-C (kabel w zestawie)

– Wymiary: Ø10,8×17,6 cm
– Waga brutto: 530 g

Shopping Cart
Scroll to Top