, , , , ,

Lampka Mina L Audio

459,00 

Poprzednia najniższa cena: 459,00 .

SKU: LH65-1 Kategorie: , , , , ,
Poprzedni
Następny

OSZAŁAMIAJĄCA PRZENOŚNA LAMPA 2 W 1

Zaprojektowana, aby wypełnić Twoją przestrzeń zarówno wielokolorowym światłem, jak i wciągającym dźwiękiem, Mina L Audio to elegancka przenośna lampa LED z wbudowanym głośnikiem Bluetooth® 360°.

CIESZ SIĘ WCIĄGAJĄCYM DŹWIĘKIEM

Mina L Audio łączy się bezproblemowo ze smartfonem lub tabletem przez Bluetooth®, umożliwiając udostępnianie i słuchanie ulubionej muzyki w dowolnym miejscu i stylu.

STWÓRZ WŁASNĄ ATMOSFERĘ

Ta wszechstronna lampa oferuje imponującą gamę 9 kolorów LED, które możesz zabrać ze sobą do łóżka, miejsca pracy lub patio. Zmiana koloru i funkcja ściemniania są kontrolowane przez funkcję dociskania w górnej części lampy.

PIĘKNE WYKOŃCZENIE

Nasi projektanci stworzyli elegancką, wyrazistą aluminiową podstawę dostępną w czterech wybranych kolorach. Wypróbuj kilka, aby stworzyć całkowicie własną atmosferę.

DLA CIEBIE PRZEZ CAŁY DZIEŃ

Oferując do 24 godzin pracy na baterii po jednym ładowaniu funkcji oświetlenia i 6 godzin, gdy światło i głośnik są jednocześnie włączone, Mina L Audio jest idealnym towarzyszem przez cały dzień i noc. Mina L Audio można ładować za pomocą dowolnej bezprzewodowej stacji ładującej z obsługą Qi lub za pomocą kabla przez port USB-C.

Manuela Simonelli i Andrea Quaglio

Quaglio Simonelli narodził się ze spotkania dwóch projektantów, Andrei Quaglio i Manueli Simonelli, ich wspólna praca jest naprawdę podsycana opowieściami, twórczym spojrzeniem na otaczający świat, mutacjami, które chcieliby wywołać: dlatego tworzą znajomo wyglądające przedmioty wyglądające w sposób nieoczekiwany i poetycki

Dane

Duża przenośna lampa LED audio
Zimne lub ciepłe białe światło + 7 kolorów
Naciśnięcie aktywuje lampę.
Głośnik Bluetooth® 5 W
Żywotność baterii: do 24h (testowane przy jasności 75%, temperatura otoczenia 22°C)
Czas ładowania: 3h
Możliwość ładowania przez port USB-C (kabel w zestawie) lub bezprzewodowo

Shopping Cart
Scroll to Top