Lampka Mina L

329,00 

Wyczyść
SKU: LH65 Kategorie: , , ,
Poprzedni
Następny

DUŻA, JASNA I PIĘKNE

Mina L to ekscytujący rozmiar, kwitnące światło i oszałamiający design w jednym urządzeniu. Zachwyca, gdziekolwiek jej używasz, w pomieszczeniu lub na zewnątrz.

SZEROKA GAMA KOLORÓW

Imponująca gama 9 kolorów LED, które możesz umieścić przy łóżku, w miejscu pracy lub na patio. Wszystkie funkcje zmiany koloru i ściemniania są kontrolowane przez naciśnięcie przycisku w górnej części lampy.

WODOODPORNA

Zaprojektowany z wodoodporną obudową IPX4, oznacza, że możesz zostawić Mina L na zewnątrz podczas lekkiego deszczu.

ŁADOWANIE BEZ KABLA

Mina L można ładować za pomocą dowolnej bezprzewodowej stacji ładującej z obsługą Qi. Możesz również ładować Mina L za pomocą kabla ładującego USB-C.

24H ŚWIATŁA

Mina L pozwala na 24 godzin pracy na baterii po jednym naładowaniu, co czyni ją idealnym towarzyszem przez cały dzień i noc.

PIĘKNE WYKOŃCZENIE

Nasi projektanci stworzyli elegancką aluminiową podstawę dostępną w sześciu kolorach. Wypróbuj wiele, aby stworzyć własną przytulną lub zabawną atmosferę.

PIĘKNE WYKOŃCZENIE

Nasi projektanci stworzyli elegancką, wyrazistą aluminiową podstawę dostępną w czterech wybranych kolorach. Wypróbuj wiele, aby stworzyć atmosferę całkowicie własną.

Manuela Simonelli i Andrea Quaglio

Quaglio Simonelli narodził się ze spotkania dwóch projektantów, Andrei Quaglio i Manueli Simonelli, ich wspólna praca jest naprawdę podsycana opowieściami, twórczym spojrzeniem na otaczający świat, mutacjami, które chcieliby wywołać: dlatego tworzą znajomo wyglądające przedmioty wyglądające w sposób nieoczekiwany i poetycki

Shopping Cart
Przewiń do góry