Lampka Mina M

229,00 

Wyczyść
SKU: LH64 Kategorie: , , ,
Poprzedni
Następny

ŚWIATŁO, KTÓRE INSPIRUJE

Dzięki kompaktowym rozmiarom, nowoczesnemu wzornictwu i wodoodpornej obudowie, Mina M to doskonały sposób, aby zainspirować każdą przestrzeń, wewnątrz i na zewnątrz.

SZEROKA GAMA KOLORÓW

Mina M zapewnia imponującą gamę 9 kolorów światła LED przy łóżku, w miejscu pracy lub na patio. Wszystkie funkcje zmiany koloru i ściemniania są kontrolowane przez naciśnięcie przycisku w górnej części lampy. Zaprojektowany z wodoodporną obudową IPX4, oznacza, że możesz zostawić Mina M na zewnątrz podczas lekkiego deszczu.

WODOODPORNA

Zaprojektowany z wodoodporną obudową IPX4, oznacza, że możesz zostawić Mina M na zewnątrz podczas lekkiego deszczu.

ŁADOWANIE BEZ KABLA

Mina M można ładować za pomocą dowolnej bezprzewodowej stacji ładującej z obsługą Qi. Możesz również ładować Mina M za pomocą kabla ładującego USB-C.

24H ŚWIATŁA

Mina M pozwala na 24 godzin pracy na baterii po jednym naładowaniu, co czyni ją idealnym towarzyszem przez cały dzień i noc.

PIĘKNE WYKOŃCZENIE

Nasi projektanci stworzyli elegancką aluminiową podstawę dostępną w sześciu kolorach. Wypróbuj wiele, aby stworzyć własną przytulną lub zabawną atmosferę.

Manuela Simonelli i Andrea Quaglio

Quaglio Simonelli narodził się ze spotkania dwóch projektantów, Andrei Quaglio i Manueli Simonelli, ich wspólna praca jest naprawdę podsycana opowieściami, twórczym spojrzeniem na otaczający świat, mutacjami, które chcieliby wywołać: dlatego tworzą znajomo wyglądające przedmioty wyglądające w sposób nieoczekiwany i poetycki

Shopping Cart
Przewiń do góry