POWERSOUND

369,00 

Bezprzewodowy power bank z głośnikiem 360 ° Bluetooth®

Wyczyść

ZDUMIEWAJĄCE POŁĄCZENIE WZORNICTWA

PowerSound to całkowicie bezprzewodowa innowacja. Bez złącza, bez kabla; to rewolucyjne urządzenie 2 w 1, które łączy w sobie wygodę powerbanku zdolnego do ładowania wszystkich smartfonów lub słuchawek z obsługą Qi, z poręcznym dodatkiem przenośnego głośnika.

ŁATWE DO ŁADOWANIA

PowerSound to bezprzewodowy power bank Qi o pojemności 5000 mAh, który służy wyłącznie do bezprzewodowego ładowania . Nie ma kabli ani portów i można go w pełni naładować w ciągu 6 godzin, ustawiając go na dowolnej stacji bezprzewodowej. PowerSound jest również wyposażony w diodę LED wskazującą prawidłowe położenie podczas ładowania samego lub innego urządzenia.

DŹWIĘK 360°

Dźwięk, który otacza Cię  wokół 360 ° . Odtwarzaj ulubioną muzykę do treści swoich serc dzięki 20-godzinnemu czasowi odtwarzania PowerSound. Ciesz się wciągającym, wyraźnym dźwiękiem dzięki wbudowanemu głośnikowi Bluetooth® o mocy 3 W, który można również sparować przez TWS.

ZABIERZ ZE SOBĄ

Łatwy do przenoszenia, PowerSound ma gładką konstrukcję wykonaną z trwałej syntetycznej skóry, dzięki czemu jest wygodny i przenośny. Teraz możesz bezprzewodowo ładować telefon i cieszyć się muzyką w podróży.

ALAIN BERTEAU

Alain Berteau jest brukselskim architektem, projektantem produktów i profesorem. Praca Alaina jest doceniana za połączoną prostotę i zdecydowaną funkcjonalną innowację.

Funkcje

Wbudowany głośnik Bluetooth® 3 W.
Dźwięk 360 °
Technologia TWS
Pairable
Zasięg Bluetooth®: 10 m
Autonomia: 20 godz
Czas ładowania: 6 godz
Wyłącznie bezprzewodowe ładowanie i ładowanie
Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi Qi

Dane techniczne

Materiał: trwała skóra syntetyczna lub wykończenie z tkaniny
Ø 7,5 x 2,3 x 14 cm / 2,95 x 0,78 x 5,51 cala
Waga: 190 g l 6,70 oz

Shopping Cart
Przewiń do góry