, ,

Talerzyk sushi ORBIS

115,00 

Poprzednia najniższa cena: 115,00 .

Wysyłka 10 dni

SKU: 17011 Kategorie: , ,

Linia ORBIS – inspirowana jest kulturą Japonii. Powstała z połączenia Corianu z tradycyjną sklejką brzozową. Elementy drewniane wnikają w czystą biel deski dzięki odpowiedniemu frezowaniu wynosząc deskę na wyskość 3 cm.

Talerzyk sushi ORBIS –  Produkt inspirowany kulturą Japonii, tworząc jego koncepcję chcieliśmy oddać szczególny charakter klimatu sushi. Powstał z połączenia Corianu z tradycyjną sklejką brzozową. Jej elementy wnikają w czystą biel deski dzięki odpowiedniemu frezowaniu. Górną powierzchnię talerzyka wzbogaciliśmy o precyzyjne wcięcia na pałeczki oraz czarkę.

Do talerza dołączyliśmy stalowe pałeczki oraz ceramiczną miseczkę.

Dostępny również w zestawach z deską do serwowania.

Zakład oHUS znajduje się na obrzeżach Poznania i powstał z nieustającej rządzy tworzenia.
Od wielu zajmujemy się realizacją projektów wnętrzarskich. W naszym warsztacie na przestrzeni lat powstały setki mebli wykonywanych na indywidualne zamówienia. Jako urodzeni poszukiwacze kilka lat temu rozpoczęliśmy swoje eksperymenty z Corianem® Tak zrodził się oHUS. Powstał nie bez wahania. Mieliśmy upadki i wzloty – jak każda młoda marka. Ale się nie zrażamy – wracamy!
Nasze produkty łączą 2 główne materiały: Corian i sklejka. W niektórych projektach korzystamy też z płyty OSB oraz laminatów HPL. Wszystko to spina klamrą wysoka jakość i dbałość o szczegóły. Wszystkie nasze produkty powstają ręcznie, bez komputerowych obrabiarek i cyfrowych projektów. Po prostu – z pasji!

UWAGA:

Produkty oHUS nie podlegają ustawowemu zwrotowi towaru, gdyż każdorazowo są wyprodukowywane na zamówienie.

Parametry

W skład zestawu wchodzi miseczka na sos oraz pałeczki
– Zestaw wykonany z materiału Corian w kolorze białym
– Miseczka ceramiczna
– Pałeczki stalowe
– Wymiary (dł. x szer. x wys.) 30cm x 12cm x 3cm
– Waga: 1,0 kg
– Produkt nie nadaje się do zmywarki ze względu na zastosowaną w nim sklejkę

Shopping Cart
Scroll to Top