, ,

Talerzyk sushi ORIGO

169,00 

Poprzednia najniższa cena: 169,00 .

Wysyłka 10 dni

SKU: 17026 Kategorie: , ,

Linia ORIGO – Tworząc tą kolekcję chcieliśmy uzyskać efekt lewitacji. Dzięki zdecydowanemu podcięciu wszystkich krawędzi do 4mm, deska wygląda jakby wisiała w powietrzu. To wszystko stanowi piękne tło dla serwowanych potraw.

Talerzyk sushi ORIGO – Najważniejszy produkt naszej oferty. Nominowany do nagrody Top Design Award 2017. Wykonany z jednego kawałka Corianu, który podczas obróbki został poddany procesowi frezowania.

Świetnie nadaje się do serwowania sushi lub innych potraw podawanych z dipami.
W zestawie znajdują się pałeczki wykonane ze stali szlachetnej.

Dostępny również zestawach z deską do serwowania.

Zakład oHUS znajduje się na obrzeżach Poznania i powstał z nieustającej rządzy tworzenia. Od wielu zajmujemy się realizacją projektów wnętrzarskich. W naszym warsztacie na przestrzeni lat powstały setki mebli wykonywanych na indywidualne zamówienia. Jako urodzeni poszukiwacze kilka lat temu rozpoczęliśmy swoje eksperymenty z Corianem® Tak zrodził się oHUS. Powstał nie bez wahania. Mieliśmy upadki i wzloty – jak każda młoda marka. Ale się nie zrażamy – wracamy! Nasze produkty łączą 2 główne materiały: Corian i sklejka. W niektórych projektach korzystamy też z płyty OSB oraz laminatów HPL. Wszystko to spina klamrą wysoka jakość i dbałość o szczegóły. Wszystkie nasze produkty powstają ręcznie, bez komputerowych obrabiarek i cyfrowych projektów. Po prostu – z pasji!

UWAGA:

Produkty oHUS nie podlegają ustawowemu zwrotowi towaru, gdyż każdorazowo są wyprodukowywane na zamówienie.

Parametry:

– W skład zestawu wchodzą stalowe pałeczki
– Zestaw wykonany z materiału Corian w kolorze białym
– Wymiary (dł. x szer. x wys.) 30cm x 12cm x 1,2cm
– Waga: 1,5 kg
– Produkt nadaje się do mycia w zmywarce

Shopping Cart
Scroll to Top