, , , , , ,

Radio TYKHO 3

279,00 

Poprzednia najniższa cena: 279,00 .

Radio FM + Głośnik Bluetooth 3W

SKU: LA119 Kategorie: , , , , , ,

Głośnik o mocy 3W
Radio FM 88-108MHz
Odporny na zachlapania
Wymiary: 14 x 4,5 x 8,1 cm

Zasięg Bluetooth® : 10 m
Czas odtwarzania : 20 h
Czas ładowania : 4 h
Zasilanie: kabel Micro-USB (dołączony)

Saga TYKHO trwa!

Wersja Bluetooth® naszego nagradzanego i najlepiej sprzedającego się radia zachowuje swoją pierwotną tożsamość, a jednocześnie zawiera nowy głośnik o mocy 3 W.
Tykho podąża za tobą wszędzie, nawet w łazience, dzięki gumowemu wykończeniu odpornemu na zachlapanie.
Stworzony ponad 20 lat temu Tykho jest pierwszym przedmiotem na okładce magazynu Time, stając się wizytówką francuskiego designu i kultowym produktem Lexona.

Tykho radio 3-LA119J8-Yellow-Lifestyle-05

Więcej niż radio

Tykho pozwala słuchać ulubionych stacji radiowych, ale nie tylko! Dzięki wbudowanemu połączeniu bezprzewodowemu Bluetooth® możesz przesyłać strumieniowo muzykę ze smartfona lub tabletu.
Tykho można łatwo ładować przez Micro-USB za pomocą dostarczonego kabla.

Marc Berthier

Projektant i architekt, współpracuje z Lexonem od ponad dziesięciu lat. Otrzymał główną nagrode National Industrial Design, oraz dwa Compas d’Or we Włoszech, Nagrodę Gabriela, Medal of Art and Industry we Francji, Design Plus Award oraz kilkakrotnie Form Design Award w Niemczech i New York Accent Design w USA .
Wiele jego dzieł znajduje się w zbiorach Narodowego Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Muzeum Sztuki Dekoracyjnej, Narodowego Funduszu Sztuki Współczesnej. Są również w stałej kolekcji MoMA w Nowym Jorku.

MB: Moja współpraca z Lexonem dała mi możliwość opracowania projektu obiektu w wielu obszarach i w prawdziwie przemysłowym otoczeniu produkcyjnym. Akcesoria osobiste, przedmioty do domu, ogrodu, biura, podróży lub wypoczynku. Imponująca liczba projektów, wszystkie zawarte w spójnej jednostce.

Waga 1 kg
Wymiary 14 × 5 × 8 cm
Shopping Cart
Scroll to Top