, , ,

Zestaw do serwowania sushi z linii Origo dla 4 osób

815,00 

Poprzednia najniższa cena: 815,00 .

Wysyłka 10 dni

Linia ORIGO – Tworząc tą kolekcję chcieliśmy uzyskać efekt lewitacji. Dzięki zdecydowanemu podcięciu wszystkich krawędzi do 4mm, deska wygląda jakby wisiała w powietrzu. To wszystko stanowi piękne tło dla serwowanych potraw.

Zestaw składa się z 4 talerzyków do serwowania oraz deski, na której można ułożyć sushi. Talerzyki mają wymiar 12x30cm, a deska 30x30cm

Zakład oHUS znajduje się na obrzeżach Poznania i powstał z nieustającej rządzy tworzenia.
Od wielu zajmujemy się realizacją projektów wnętrzarskich. W naszym warsztacie na przestrzeni lat powstały setki mebli wykonywanych na indywidualne zamówienia. Jako urodzeni poszukiwacze kilka lat temu rozpoczęliśmy swoje eksperymenty z Corianem® Tak zrodził się oHUS. Powstał nie bez wahania. Mieliśmy upadki i wzloty – jak każda młoda marka. Ale się nie zrażamy – wracamy!
Nasze produkty łączą 2 główne materiały: Corian i sklejka. W niektórych projektach korzystamy też z płyty OSB oraz laminatów HPL. Wszystko to spina klamrą wysoka jakość i dbałość o szczegóły. Wszystkie nasze produkty powstają ręcznie, bez komputerowych obrabiarek i cyfrowych projektów. Po prostu – z pasji!

UWAGA:

Produkty oHUS nie podlegają ustawowemu zwrotowi towaru, gdyż każdorazowo są wyprodukowywane na zamówienie.

Parametry

– Zestaw wykonany z materiału Corian w kolorze białym
– Wysokość deski i talerzyków to 1,2cm
– Waga: 7,0 kg
– Produkt nadaje się do mycia w zmywarce

Shopping Cart
Scroll to Top